Korekta językowa

PROFESJONALNE KOREKTY prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych i innych tekstów w języku polskim. WYCENA BEZPŁATNIE!

Czy wiesz, że w wyrażeniu „mimo że” NIE stawiamy przecinka?

Czy wiesz, który zapis jest poprawny?

a) w latach 60.

b) w latach 60-tych

Czy pamiętasz jeszcze zasadę pisania „nie” – łącznie czy oddzielnie – z czasownikami i przymiotnikami? A z przymiotnikami odczasownikowymi? A z imiesłowami?

Jeśli czujesz, że do Twojej pracy dyplomowej mogły się wkraść błędy, zaufaj specjalistom, którzy codziennie poprawiają teksty naukowe i są na bieżąco z aktualnymi normami języka polskiego.

Poprawiamy błędy stylistyczne, ortograficzne (tzw. literówki), interpunkcyjne, gramatyczne i szyk zdania.

Likwidujemy powtórzenia, podpowiadamy synonimy oraz związki frazeologiczne.

Pomagamy prawidłowo zredagować tekst i uniknąć błędów w kompozycji.

Możesz spokojnie o 2 w nocy przelewać na papier swoje „myśli nieuczesane”. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa 🙂 Nie musisz się już stresować przy pisaniu! Świadomość popełniania błędów niech Cię nie paraliżuje więcej – wszystkie poprawimy! 🙂

Korektę z zaznaczonymi błędami i podanymi prawidłowymi wariantami (do wyboru) odsyłamy na pocztę elektroniczną. Masz pełną kontrolę nad tekstem – nie wprowadzamy zmian za plecami autora. Wszystkie błędy oraz propozycje poprawy są dobrze oznakowane, możesz je zaakceptować lub odrzucić. Wystarczy klikać prawym przyciskiem myszy. Dzięki temu unikniesz konieczności drukowania pracy niezliczoną ilość razy. Wszystko w formie elektronicznej.

Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz, już dziś prześlij nam jedną stronę swojej twórczości. Dokonamy bezpłatnej korekty i wyceny, żebyś mógł się przekonać, jak to będzie wyglądało i ile będzie kosztowało, zanim podejmiesz decyzję. Jeśli koszt Ci się nie spodoba, będziesz mógł zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas: profesjonalne.korekty@gmail.com

Zobacz OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *